Bildtse Tennis Club

Tennisclub de BTC is een actieve en gezellige vereniging met zo'n 250 leden, waaronder veel jeugdleden. Tijdens het zomerseizoen worden er veel toernooien georganiseerd. Zowel voor de fanatieke als voor de meer recreatief ingestelde tennisser zijn er veel mogelijkheden.

logobtc

Komende evenementen

Geen evenementen

Sponsoren

September 2019

Maand

Datum

Dag

Activiteit

Aanvang

Kantinerooster

Sleuteldienst

Week

September

1

zo

Open Bildtse toernooi

9.00-13.00

Aechte en Rendert Rosier

   
     

13.00-17.00

Herman Hoff en Sieds Tjepkema

   

2

ma

Open Bildtse toernooi

17.00-20.30

Marieke Sloterdijk en Yne Tulner

Jan en Renske Beimers

36

     

20.30-

Baukje Visbeek en Douwe Offringa

3

di

Open Bildtse toernooi

17.00-20.30

Judith Alberts en Gerrie Bijlsma

     

20.30-

Douwe Kamperman en Cor Hofman

4

wo

Open Bildtse toernooi

17.00-20.30

Stefan van der Hoek en Dewi Steensma

     

20.30-

Stefan van der Hoek en Theo Timmermans

5

do

Open Bildtse toernooi

17.00-20.30

Pieter de Grijs en Marjolein Lautenbag

     

20.30-

Atie de Jong en Emma Offringa

6

vr

Open Bildtse toernooi

17.00-20.30

Annie Offringa en Sied van der Veer

     

20.30-

Brenda van Loon en Janke de Groot

7

za

Open Bildtse toernooi

9.00-13.00

Wim Ooiman en Geertje Hoogland

     

12.00- 16.00

Sonja de Haan en René de Haan

(Let op overlap wegens mogelijk drukke lunch)

     

16.00-

Jorn de Jong en Louis Jaspers

8

zo

Open Bildtse toernooi

9.00-13.00

Germ Plat en Maarten de Reus

     

12.00- 16.00

Sandra Lemstra en Bonnie Valk

(Let op overlap wegens mogelijk drukke lunch)

     

16.00-

Rob Meenderink en Jesse Offringa

   

Najaarscompetitie Jeugd rood/oranje

 

JC

9

ma

Toss

18.45-

Gerard Mulder

Gerard Mulder

37

10

di

Najaarscompetitie

 

Team

11

wo

Najaarscompetitie

 

Team

12

do

Papierlopen ( St. Anne)

18.30 -

Roel Kolkman

   

Najaarscompetitie

 

Team

13

vr

Najaarscompetitie

 

Team

   

Najaarscompetitie meisjes t/m 17

 

JC

14

za

Najaarscompetitie

 

Team

15

zo

Najaarscompetitie

 

Team

   

Najaarscompetitie Jeugd groen/oranje/rood

 

JC

   

Najaarscompetitie jongens t/m 17

 

JC

16

ma

Toss / Clubkampioenschappen

18.45-

Peter Wadman en Theo Hiemstra

Sieds Tjepkema

38

17

di

Najaarscompetitie / Clubkampioenschappen

18.30 -

Team / Harry Keijzer en Johan van Dijk

18

wo

Najaarscompetitie / Clubkampioenschappen

18.30 -

Team / Pieter Klimp en Atie de Jong

19

do

Najaarscompetitie / Clubkampioenschappen

18.30 -

Team / Marien Hiemstra en Hester Dijkstra

20

vr

Najaarscompetitie / Clubkampioenschappen

18.30 -

Team / Hylke Schaaf en Yne Tulner

   

Najaarscompetitie meisjes t/m 17

18.30 -

JC

21

za

Najaarscompetitie / Clubkampioenschappen

10.00 - 14.00

Team / Tjitske Kingma en Reinder van der Meij

     

14.00 -

Jacob Banning en Joris Kolkman

22

zo

Najaarscompetitie / Clubkampioenschappen

10.00 - 14.00

Team / Jan Wiersma en Gelkse Werkhoven

   

Najaarscompetitie Jeugd groen/oranje/rood

14.00 -

JC / Eva Boersma en Erwin van der Veen

   

Najaarscompetitie jongens t/m 17

 

JC

23

ma

Toss

18.45-

Pascal Kirchhof

Ingrid de Haan

39

24

di

Najaarscompetitie

 

Team

25

wo

Najaarscompetitie

 

Team

26

do

Najaarscompetitie

 

Team

27

vr

Najaarscompetitie

 

Team

   

Najaarscompetitie meisjes t/m 17

 

JC

28

za

Najaarscompetitie

 

Team

29

zo

Najaarscompetitie

 

Team

 

   

Najaarscompetitie Jeugd groen/oranje/rood

 

JC

 

   

Najaarscompetitie jongens t/m 17

 

JC

 

30

ma

Toss

18.45-

Jouke Valk